Diplomovky - TOPTLAČ

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Knižná väzba


Radi Vám pomôžeme s Vašou záverečnou (diplomovou, bakálarskou, rigoróznou, atestačnou) prácou, ktorú Vám vytlačíme, zviažeme, prípadne prevedieme do formátu PDF a napálime na CD. Všetko podľa Vašich požiadaviek.

Prácu stačí zaslať mailom, priniesť osobne na USB/CD/DVD nosiči (najlepšie už v PDF formáte), vybrať si farbu obalu:  čierna  modrá  bordová  zelená , farbu písma:  zlatá  strieborná  zadať poček kusov a o ostatné sa už postaráme my.

A ak Vám "horí" termín, vieme Vám to vytlačiť a zviazať aj do 4 hodín od dodania celej práce (v elektronickej podobe).

V prípade mailovej komunikácie Vám obratom po odbržaní práce vypočítame cenu a prácu budeme realizovať až po jej odsúhlasení. Taktiež Vás budeme informovať kedy si môžete prácu vyzdvihnúť.

Ak ste sa rozhodli zviazať prácu u nás a viete ako má vyzerať obal práce, ktorú ešte nemáte dokončenú, tak si môžete objednať výrobu obalu (spôsobom popísanom vyššie) aj pár dní vopred a keď donesiete dopísanú prácu, tak Vám ju vytlačíme a zviažeme aj na počkanie.

Počas víkendov a sviatkov Vám prácu vieme vytlačiť a zviazať tiež, no je potrebné sa vopred dohodnúť na tel. čísle 0905 110 755 a samozrejme počítať s príplatkom.
 
V prípade, že nepotrebujete viazať prácu do tvrdých dosák, vieme Vám ju zviazať aj do 
TEPELNEJ, HREBEŇOVEJ, alebo LIŠTOVEJ VÄZBY
Tepelná väzba
Je to mäkká nerozoberateľná väzba. Dokumenty sa viažu do obalov vyrobených z priehľadnej PVC fólie (predná strana) a lesklého kartónu (zadná strana). Túto väzbu zvyčajne robíme do hodiny od prijatia.

Hrebeňová väzba
Prednosťou tejto väzby je možnosť výmeny listov. Súčasťou viazaného dokumentu býva zvyčajne predná priehľadná krycia fólia - buď bezfarebná alebo farebná - a spevňujúca zadná strana z kartónu.  Je to väzba, ktorú robíme na počkanie.

Lištová väzba
Lištová väzba je veľmi jednoduchá - na pripravený dokument sa nasunie plastová lišta patričnej hrúbky, ktorá svojou pružnosťou stlačí k sebe jednotlivé strany a tak zabezpečí ich väzbu. Výhodou tejto väzby je, že nepoškodzuje dokument a dokument je možné kedykoľvek - či už doplnením strán, alebo ich výmenou - aktualizovať. 
Súčasťou viazaného dokumentu býva zvyčajne predná priehľadná krycia fólia - buď bezfarebná alebo farebná - a spevňujúca zadná strana z kartónu. Aj túto väzbu realizujeme na počkanie.
Z DÔVODU TECHNICKEJ PORUCHY OBJEDNÁVKOVÉHO FORMULÁRA 
PROSÍME ROBIŤ OBJEDNÁVKU CEZ E-MAIL 
toptlac@gmail.com

     OBJEDNAŤ TLAČ A VÄZBU PRÁCE (OBALU)     Meno, E-mail a Telefón potrebujeme LEN na konzultácie ohľadom objednávky a nie sú poskytnuté ani použité na reklamné a marketingové účely tretích strán.

Do 4 hodínNasledujúci pracovný deňDo 2 pracovných dníDo 3 pracovných dní

Knižná (tvrdá)TepelnáHrebeňováLištováPolíčka označené * sú povinné
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky